Menu
Sepetim

Esanslar

Esanslar

Absorberr'ın kullandığı ve satışa sunduğu tüm esanslar IFRA (Dünya Koku Birliği) belgelidir. Alerjen testleri yapılmıştır. Yine de içtiğimiz ilaçların, yediğimiz sebze ve meyvelerin bile kimimize yan tesirleri olduğunu bilerek, esans ihtiva eden ürünlere karşı dikkatli olunması gerektiğini unutmamak lazım. Workshoplarımıza katılanlardan kendisinin kokuya karşı çok hassas olduğunu, kolay kolay parfüm bile kullanamadıklarını söyleyen ama atölyede geçen 5 saat içinde hiç rahatsızlık duymadıklarını ifade eden onlarca kişi oldu. Biz yine de tedbiri elden bırakmadan tüm müşterilerimize ürünlerimizdeki esansların ilaçlar kadar yan tesiri olabileceğini söylemeye devam ediyoruz.

Absorberr mum esansları niche ürünlerdir. Bir kısmı çok bilinen ve sevilen ünlü parfümlerden esinlenerek yaratılan bu esanslar, o kokuları mumlara taşımaktadır. Örneğin bizde "okyanus dalgalarının esintisi", "Sabunun beyaz hali" , "Pembe Rüyalar", "Vadideki Zambak", Kavun, Karpuz gibi kokular bulunmaz. Bu tür kokuları sevmediğimiz, önemsemediğimizden değil ama kozmetik ürünlerde bunlar çok kullanılıyor  ve pek çok üründe karşımıza çıkıp evlerimize zaten giriyorlar. Biz, özel ve farklı kokulara imza atma uğraşında olduk. Umarız başarmışızdır.                                                                                                                                                      

Absorberr’ın ürünlerinde kullandığı IFRA (Dünya Koku Birlliği) sertifikalı mum esanslarıdır. “Superior Soy Wax 802 blended with Coconut” ile mükemmel uyum sağlarlar. 30 , 100 , 250 & 500 ML cam veya plastik şişelerde satışa sunulmuştur. ..
90,00TL Vergiler Hariç:76,27TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)