Menu
Sepetim

70 TL üstü siparişlerinizde kargo bedava

Araba Kokuları - Car Fragrances

Araba Kokuları - Car Fragrances


ARABA KOKULARI / (CAR FRAGRANCES)

Araba kokuları, herbaryum oda kokularımızda kullanılan esanslarla üretiliyor. 
Bir başka deyişle alıştığınız, sevdiğiniz oda kokunuz artık arabanızda da sizinle.
Oda kokusundan farklı olarak çok küçük mekanda bizi kokuyla boğmayacak hafiflikte ama yeteri kadar da etkili olmalıydı.Çok çeşitli solventler, reçeteler ve taşıyıcı maddeler denendi. Üç aylık bir AR-GE çalışmasının sonunda tüm testlerden gayet olumlu sonuçlar alındı.
Minimum 30 gün civarı etkisini kaybetmiyor. Dikiz aynasına kutu içinden çıkacak ip aparat ile asarak kullanacaksınız. Bu kullanım tarzı ile küçük salınımlarla kese içindeki koku daha rahat dağılıyor. Kese içinde taşıyıcı olarak çok özel bir malzeme var. Esansı absorbe edip yavaş yavaş o küçük salınımlarla dışarıya veriyor.
Biz beğeneceğinize eminiz. Şimdiye kadar kullandığınız her ne araba kokusu varsa unutun. Deneyin ve farkı yaşayın. Araba kokuları, herbaryum oda kokularımızda kullanılan AB normlarında , sertifikalı esanslarla üretilmektedir. Etkisi ortalama olarak 30 gün devam eder. Keten kumaştan yapılma minik bir koku kesesidir. Kutu içindeki ince ip aparatla dikiz aynasına kolayca asılarak kullanılır. Kese..
42,00TL Vergiler Hariç:35,59TL
 Taraftarı olduğunuz, gönül verdiğiniz renklerden yapılan keten kumaş koku keselerdir. SARI / LACİVERT – SARI / KIRMIZI –  SİYAH / BEYAZ ; pek yakında KIRMIZI / BEYAZ ve BORDO / MAVİ renklerde. Araba kokuları, herbaryum oda kokularımızda kullanılan AB normlarında , sertifik..
42,00TL Vergiler Hariç:35,59TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)