Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

06 Tem Mumculuk üzerine bilgi dağarcığımızda her ne varsa...
9 10744
Merhabalar,Absorberr’ın ilk blog yazıları ilk ürünleri olan oda kokuları ve esanslar üzerine olmuştu. Absorberr, pandemi döneminin hemen başlarında, oda kokularındaki Herbaryum konseptini mumlara ta..
05 Tem Koku Çarkı 2. Bölüm: Hangi Kokular Size Hitap Eder?
5 6052
Merhaba,“Parfümerik koku çarkı” yazımızın 2. Bölümündeyiz. İlkinde 4 ana koku sınıfını incelemiştik. Bu yazının konusu, ana kokuların derinine inerek sizin hangi kokulardan hoşlandığınızın ipuçlar..
04 Tem Parfümerik Koku Çarkı Nedir ?
5 6128
Merhaba,Bu yazıda biraz parfüm kelimesinin doğuşunu, biraz kokuları nasıl algıladığımızı, çokça da hangi tür kokuları sevdiğinizi anlayabilmeniz için kokuların sınıflandırılması üzerine hazırlanmış..
03 Tem Oda kokusu seçmenin püf noktaları
1 6118
Oda kokusu seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?Her koku her mekanda kullanılır mı?Absorberr internetten koku seçmeyi nasıl kolaylaştırıyor?Geliniz bu yazımızda başlıktaki sorula..
02 Tem Oda Kokuları Kokuyu Nasıl Yayar?
15 6248
Merhaba,Bugün sizlere dilim döndüğünce oda kokularında kullandığımız çubukların işlevini ve kokuların ortama nasıl yayıldığını anlatmaya çalışacağım. Anlatım dilini olabildiğince basite indireceğim;..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Çerez Politikası
Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek ve güvenliğiniz için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz, konu ile ilgili olarak Çerez Politikamızı Okumak İçin Tıklayın.